Lansohet videoklipi “Syn” nga Nimet Fetai, Fllow Master dhe Mc Gagi

Është publikuar kënga e re nga treshja shkupjane, Nimet Fetai, Fllow Master dhe Mc Gagi.

Edhe ky projekt mban vulën e produksionit “Stratan”. Muzika është bërë nga FluentBeatz kurse në Youtube është publikuar nga kanali ArkivaShqip.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button