Hajdutët plaçkitin Zeginin në Xhon Kenedi

Një person i panjohur deri më tani ka plaçkitur barnatoren “Zegin” në rrugën Xhon Kenedi të komunës së Çairit.

Sipas të dhënave policore, hajduti kishte hyrë në barnatore rreth orës 20 e 40 mbrëmë dhe ka kërcënuar punëtoren me armë zjarri dhe më pas ai morri 20 mijë denarë që ishin në kasë.

Nga MPB bëjnë të ditur se për momentin është duke u punuar në zbardhjen e këtij rasti dhe në kapjen e hajdutit.

Lajme të ngjashme

Back to top button