Treni lëndon një shkupjan

32 vjeçari nga Shkupi E.J mbrëmë është lënduar në një aksident hekurudhorë në lagjen “Zhelezara” në Shkup.

Sipas policisë lokale, aksidenti ka ndodhur reth orës 14.25 

Treni me udhëtarë me relacion Kërçov-Shkup ka përplasur E.J, i cili ka marë lëndime të rënda dhe është dërguar për mjekim në spitalin “Shën Naumi i Ohrit”.

Lajme të ngjashme

Back to top button