Plaçkitet filiali i “Western Union” në Çair

Persona me armë zjarri sot në mëngjes me maska në fytyrë kanë plaçkitur filialin e ” Western Union ” në afërsi të Klinikës për Gjinekologji në Çair të Shkupit.

Shuma e parave që është marr deri më tani nuk dihet sepse në vazhdim po bëhen hetime të policisë mbi rastin. 

Nga policia thonë se hajdutët pronarit i janë kërcënuar se do ta vrasin dhe i kanë drejtuar armën.

Lajme të ngjashme

Back to top button