Dokumentar: Si u rrëzua avioni i ish presidentit Boris Trajkovski

Nesër me fillim nga ora 17 në programin e televizionit Al Jazeera Balkan do të emitohet një dokumentar i dedikuar momentit të tragjedisë në të cilën humbi jetën Presidenti i Republikës së Maqedonisë, Boris Trajkovski, njofton Telegrafi.

Emisioni është titulluar “Lartësia e tmerrshme 524” dhe do të përpiqet të bëj pasqyrimin e plotë të aksidentit që vrau presidentin Trajkovski dhe tetë udhëtarët tjerë.

Lajme të ngjashme

Back to top button