Imbula e dribloi Interin

Mesfushori i Marseillet, Giannelli Imbula ka befasuar skuadrën italiane, Inter, pasi e ka tradhtuar në momentet e fundit.

Mediat në Francë shkruajnë se Imbula ka refuzuar Interin dhe ka vendosur të transferohet te skuadra portugeze Porto.

Gjatë tërë javës është shkruar se Imbula do të transferohet në Inter, por dëshira e lojtarit ka qenë Porto, pasi portugezët për dallim nga Interi luajnë në Ligën e Kampionëve.

Lajme të ngjashme

Back to top button