Blero flet për lidhjen me Afronën: unë e përfundova

36 Blero Muharremi ka folur për lidhjen e tij shumë të përfolur me Afrona Dikën.
Ai për ‘Prive’ tha se me Afronën kishin një lidhje, por të cilën e kishte përfunduar ai.

“Me afronën e kishim një shkëndijë por që nuk ndezi”, tha Blero.

Ndërkohë duke komentuar fotografitë ku u pa duke u puthur në pishinë me një femër ai tha se ‘po e jeton jetën’ dhe se është ‘single’.

Lajme të ngjashme

Back to top button