Iftari në Gaza (Foto)

Muaji Ramazan po agjerohet anembanë botës, madje edhe ne vende të varfra dhe të përfshira në luftë.

Ditëve të fundit në internet po qarkullojnë disa fotografi interesante, se si e presin iftarin një familje në Gaza, e rrethuar me rrënoja të luftës.

iftar

iftar 3

Lajme të ngjashme

Back to top button