Ja ku gjendet plazhi më i bukur në Europë (Foto)

Doni të dini se cilat mund të jenë vendet më interesantë për të vizituar? Po iu japim një ndihmë të vogël lidhur me plazhin që konsiderohet më i bukuri në kontinentin e vjetër.

“Jaz Beach” në Malin e Zi ka kryesuar listën e plazheve më piktoreske ne bote

Ai ka lënë pas disa nga plazhet më të bukura të Spanjës, Portugalisë dhe Greqisë.

Plazhi Jaz lavdërohet për madhësinë e tij, kulturën lokale në Budva dhe festivalin veror të muzikës që tashmë është kthyer në traditë.

Lajme të ngjashme

Back to top button