Behgjet Pacolli uron për muajin e Ramazanit

Lideri i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli ka uruar të gjithë besimtarët Islam për muajin e shenjt të Ramaznit.

“Të dashur miq, pasi që jemi në prag të muajit të Ramazanit, dua që në emrin tim personal dhe të Aleancës Kosova e Re, të ua uroj të gjithë vëllezërve dhe motrave shqiptarë të besimit mysliman kudo që ndodheni, këtë muaj të shenjtë të Ramazanit. Dasht Zoti të keni agjërim të lehtë, dhe paqja, mirësia, harmonia dhe begatia të mbretërojë tek ju dhe familjet e juaja!”, ka shkruar Pacolli në llogarinë e tij në Facebook.

Lajme të ngjashme

Back to top button