Teknikë e famshme e lyerjes së buzëve “ombre” mësoni si ta bëni (VIDEO)

Mësoni se si t’i jepni buzëve tuaj efektin ombre si që duket në foto. Në videon e mëposhtme do të mësoni disa ide dhe truqe makijazhi që do t’ju japin ide të dukeni si yjet botërore mes të cilave: Kim Kardashian, Eva Longoria, Monica Beluci, gra të bukura që në disa raste theksojnë hijeshinë me “ndihmën” e makijazhit.

Lajme të ngjashme

Back to top button