Kështu boshnjakët e pritën Izraelin (Video)

Dje në kuadër të ndeshjeve kualifikuese për Euro2016, reprezentacioni i Bosnjë e Hercegovinës e ka luajtur ndeshjen kundër Izraelit, ku edhe kishte shënuar fitore të sigurt me rezultat 3:1.

Ndërsa tifozët boshnjak në të shumtën e rasteve kanë gjatë tifozllëkut të tyre kanë brohoritur “Palestina” “Palestina”, e që ndoshta edhe ka ndikuar në disfatën që pësoi reprezentacioni Izraelit. Se si ka kaluar kjo ndeshje jashtë dhe në tribuna, ju sjellim videon më poshtë.

Lajme të ngjashme

Back to top button