Vetura del nga rruga dhe përfundon në një objekt

Një veturë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një objekt në bulevardin “Boris Trajkovski” mbrëmë vonë.

Vetura me targa të Shkupit me një shpejtësi të madhe ka humbur kontrollin mbi automjetin dhe ka dalë nga rruga duke përfunduar në objekt.

Sipas dëshmitarëve, në momentin e aksidentit nuk ka pasur asnjë person ën objekt. Aksidenti ka përfunduar vetëm me dëme material.

Lajme të ngjashme

Back to top button