Zyrtare: Do hetohet ndeshja Barcelona – La Coruna

Presidenti i Ligës së Futbollit të Spanjës (LFP), Javier Tebas, ka konfirmuar se është duke u hetuar ndeshja e xhiros së fundit të stinorit 2014/15.

Saktësisht, po hetohet ndeshja e La Ligas, ndërmjet Barcelonës dhe Deportivo La Corunas.

Barcelona, ndonëse ishte duke udhëhequr 2:0 në atë ndeshje të zhvilluar në “Camp Nou”, në fund barazoi 2:2, barazim që i siguroi La Corunas mbijetesën në elitë.

Lajme të ngjashme

Back to top button