Ramadani fitoi çmim për poezi në Twitter

Analisti politik Ramadan Ramadani është fitues i konkursit “Shkruaj dashuri në 140 karaktere” manifestim poetik i hapur në rrjetin social Twitter.

Siç informojnë organizatorët e manifestimit Ramadani në profilin e tij në Twitter ka marr një numër të madh të porosive, dhe komisioni vendosi që çmimi ti ndahet Ramadanit.

Çmimi do ti ndahet në hapjen solemne më 11 qershor në “Takimin e Racinit”.

Lajme të ngjashme

Back to top button