Publikohet klipi i ri i Ritës (Video)

Rita Ora publikoi një pjesë të klipit të saj të ri Poison në rrjetin social Instagram.

Këngëtarja në videon e shkurtë shihet e veshur me një fustan të shkurtë lëkure bardhë e zi dhe me çizme të gjata me të njejtin material dhe ngjyrë.

Kënga në tërësi është publikuar në Youtube dhe menjëherë është vërshuar nga klikime të shumta.

Lajme të ngjashme

Back to top button