Mot i ndryshueshëm

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe me vranësira të ndryshueshme. Pasdite në pjesët perëndimore është i mundur jostabilitet i izoluar me reshje të shiut dhe bubullima. UV indeksi do të jetë 7.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej tetë deri 15, ndërsa ajo e ditës prej 19 deri 30 gradë. Në Shkup mot i ngjashëm. Temperatura e mëngjesit do të bie deri 13, ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri 28 gradë Celsius

Lajme të ngjashme

Back to top button