E ardhmja e Khediras pritet tek Juve

Mesfushori i Real Madridit, Sammi Khedira ka vendosur për të ardhmen. Reprezentuesi gjerman ka vendosur që karrierën ta vazhdoj te Juventusi.

Madje, sipas portalit Goal.com, ish anëtari i Stuttgardit sot në mëngjes i ka kryer testet mjekësore te Juventusi.

Këto kontrolle Khedira i ka kryer fshehurazi në një klinik në Madrid, dhe se tani ka mbetur vetëm zyrtarizimi i marrëveshjes.

 

Lajme të ngjashme

Back to top button