Rama, Meta e Haradinaj bashkë në dasmë (FOTO)

Edi Rama dhe Ilir Meta nuk janë vetëm aleatë në politike por dhe në jetën e përditshme, apo atë private.

Në mediat kosovare është postuar një foto ku tregohet kryeministri Edi Rama me bashkëshorten e tij Linda Rama, kryeparlamentari Ilir Meta po ashtu me bashkëshorten Monika Kryemadhi si dhe lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj.

Fotoja duket që është bërë në një dasëm, ku tre politikanët kanë qënë të ftuar dhe i ka bashkuartavolina. /albeu

Lajme të ngjashme

Back to top button